LETNÍ ROZVOJOVĚ-ZDROJOVÉ SETKÁNÍ

pro absolventy výcviku Mediace pro život

O čem setkání bude
Ve dnech 22.-25.8.2024 se uskuteční doplňující a prohlubující výcvikové setkání především pro absolventy Mediace pro život, jehož cílem je vytvořit výživné prostředí, které nás posílí v praxi nenásilné komunikace a mediace v každodennosti.
 
Na tomto setkání budeme dále pokračovat v rozvíjení dovedností a praxe z oblastí zvládání konfliktů pomocí nenásilné komunikace a somatiku. Je to také příležitost osvěžit si a prohloubit již získané kompetence ve zvládání konfliktů, posílili odolnost ve vztazích a napojili se na své zdroje.
 
Budeme prohlubovat vědomí potřeb, společně cítit, sdílet a trénovat. Náplní budou jednak procesy, které již známe, které uplatníme i na základě potřeb skupiny, která se setká. Navíc si ukážeme procesy, které pocházejí z dílny Roberta Gonzalese, již zesnulého trenéra nenásilné komunikace, který svůj přístup nazýval „živoucí soucit“, living compassion. Součástí setkání bude i posilování naší odolnosti a cvičení na regulaci nervového systému.
Letní výcvikové setkání je určeno všem, kteří mají za sebou zkušenost s mediací podle NVC, ideálně náš výcvik Mediace pro život. Kromě osvěžování procesů jde též o možnost potkat se, zazdrojovat, podpořit a znovu propojit. Důležitá je zájem a chuť se znovu ponořit do společně nádoby tvoření a objevování.

Tato aktivita je součástí projektu Jsme v tom spolu. Aktivity projektu Jsme v tom spolu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Termín

čtvrtek - neděle 22.-25. srpna 2024

Místo konání

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – salónek Galerie Kaple

Přihláška